كيمياگران مبين ری

هر آنچه که باید در مورد چربيگير موتور بدانید

انتخاب بهترین چربيگير موتور متناسب با نیاز شما ، در زمینه نظافت خودرو امری ضروری ست. در این مقاله به شما برای این امر مهم کمک خواهد شد. با ما همراه باشید.

بردن ماشین خود به کارواش اتومات فقط بر روی عیوب سطحی و لکه های خودرو شما تأثیر میگذارد . به همین دلیل است که باید نظافت موتور خودروی خود را انجام دهید تا فضای داخلی آن تمیز شود.

برای اینکه خرده فروشان خودرو کار خود را به خوبی انجام دهند، باید از چربیگیرها برای حذف آلاینده های مختلف در موتور شما استفاده کنند.

چربيگير موتور مناسب

درک هدف چربيگير موتور

 

هر راننده باید مطمئن شود که نمای بیرونی و داخلی خودروی او عاری از آلودگی است. کثیفی، لجن، روغن و سایر انسدادها میتوانند بر روی هندلینگ و مانور خودرو شما تأثیر بگذارند. این مهم برای جلوگیری از تبدیل ناراحتی های جزئی به تصادفات بی سابقه است.

مواد پاک کننده از محصولی به محصول دیگر متفاوت است. به همین دلیل است که باید تعیین کنید که وسیله نقلیه شما به چه چیزی نیاز دارد.

چربيگير موتور به تجزیه روغن، کثیفی، گریس و سایر آلاینده ها کمک میکند تا موتور شما به بهترین شکل کار کند. محصولات مختلف در بازار مزایا و معایب خود را دارند، به همین دلیل است که هنگام خرید آنچه که برای نیازهای وسیله نقلیه شما بهترین کار را دارد، باید یک مصرف کننده باهوش باشید.

 

تجزیه و تحلیل عواملی که هنگام خرید روغن موتور باید در نظر گرفته شوند

 

درست مانند هر محصول جزئی، چربيگير موتور دارای ویژگی های متفاوتی است که یک برند را از دیگری جدا میکند. به عنوان مثال، اگر بخواهید از همان محصول بر روی سایر قطعات از کاربراتور گرفته تا سوراخ های ورودی، استفاده کنید.

چربیگیرهای چند سطحی عالی هستند. در مقابل، برخی از چربیگیرها فقط برای مدل ها و قطعات خاص خودرو هستند.

از آنجایی که از یک ماده پاک کننده شیمیایی استفاده میکنید، پس از یک جلسه تمیز کردن کامل، میتوانید انتظار وجود بوی بد را داشته باشید. برای پاک کننده های نفتی، اگر در حال تمیز کردن داخل گاراژ خود هستید، باید روی یک ماسک گردوغبار سرمایه گذاری کنید تا بوی تعفن را مسدود کند. خوشبختانه، برخی از چربیگیرها عطری تازه را برای مقابله با بوی بد آن ارائه میکنند.

 

افتراق دو نوع چربيگير موتور

 

علاوه بر فاکتورهای فوق، معمولا فقط دو نوع چربیگیر وجود دارد: چربیگیرهای مبتنی بر آب و چربیگیر مبتنی بر نفت. در زیر لیست  تفاوت های بین این دو آمده است:

چربیگیرهای مبتنی بر آب:  پایه های آب به دلیل فرمولاسیون با تکنولوژی بالا، حضور بسیار ملایم تری نسبت به نفت دارند. با این وجود، هنوز هم به اندازه یک ماده تمیز کننده مؤثر است.

از آنجایی که نسبت به سطوح موتور شما ناهموار نیست، لازم نیست به جایی که آن را اعمال میکنید، توجه بیشتری داشته باشید. علاوه بر این، این یک راه حل سازگار با محیط زیست است که شما را نگران آسیب دیدن فضای خود نخواهد کرد.

فراتر از این مزایا، توجه به این نکته مهم است چربیگیر های مبتنی بر آب معمولا قیمت بالاتری دارند.

 

چربیگیر های مبتنی بر نفت: این چربیگیر ها برای رفع کمبود های فراوان به فرمولاسیونی با کیفیت بالا نیاز ندارند. زیرا بر قدرت خود به عنوان یک ضدعفونی کننده قوی تمرکز میکنند.

این محصولات قوی هستند و اگر هنگام استفاده از آن احتیاط نکنید، میتوانند برای قطعات موتور شما مضر باشند. باید حواستان به استفاده از آن بر روی سطوح رنگ شده مانند پلاستیک، کروم و آلومینیوم باشد. مگر اینکه محصول بیان کند که برای این مواد ایمن است، یک چربیگیر مبتنی بر نفت میتواند سطح آن را خراشیده و ذوب کند.

 

هر یک از این گزینه ها از شما میخواهد که جوانب مثبت و منفی آن را بسنجید. به یاد داشته باشید که هر محصولی از چربيگير موتور را که برای خرید انتخاب می کنید، برچسب ها و دستورالعمل های احتیاطی آن را بخوانید.

آشنایی با چربیگیری های مختلف که خودروی شما به آن نیاز دارد مسئولیت شما به عنوان مالک خودرو است. هرچه بیشتر در مورد محصولات تعمیر و نگهداری که باید خریداری کنید بدانید، بهتر میتوانید محصولات مناسب برای ماشین خود را خریداری کنید.

 

شرکت کیمیاگران مبین ری در تولید چربیگیرهای خود نیاز های مشتریان را مد نظر قرار میدهد. شما میتوانید چربیگیر های کیمیاگران مبین ری را در صفحه محصولات سایت مشاهده بفرمایید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای